Auto-Test.cz - prověřování ojetých automobilů

Dotazy

Co musím udělat pro to, abych u vás nechal prověřit kupovaný automobil?

Stačí vyplnit objednávku na našem webu. Budeme Vás kontaktovat s návrhem termínu.

Dokážete poznat přetočený tachometr?

Zda byl tachometr upraven lze poznat z vícero zdrojů. Jedná se především o porovnání údajů se systémem AUTOTRACER, kontrola opotřebení, štítků kapalin, výpis z diagnostiky a mnoho dalších indicií.

Jak zjišťujete zda není automobil odcizen?

Kontrola se provádí na základě identifikačního VIN čísla. Prověřuje se v systému AUTOTRACER a to pro odcizení v ČR a SR. Dále se kontrolují záznamy v českých leasingových společnostech. Kontrola originality VIN čísla se provádí pouze opticky, pokud vyžadujete garanci originality prosíme obraťte se na společnost Cebia, spol. s r.o.

Kontrolujete i záznamy v počítači vozidla?

Ano, pokud je možnost připojení diagnostiky vozidla, kontrolujeme i tyto údaje. Používáme značkové diagnostiky firem VAG-COM a Bosch KTS.

Mohu nechat prověřit vozidlo umístěné v autobazaru?

Ano, pokud s prověřením souhlasí majitel autobazaru i vozidla, není problém provést kontrolu přímo v bazaru.

Poskytujete nějakou garanci na prověřený automobil?

Jelikož se jedná o ojetý automobil, nelze garantovat jeho stav. Pomůžeme Vám ale minimalizovat riziko koupě nekvalitního, pozměněného nebo odciziného automobilu.

Kdy obdržím protokol o kontrole automobilu?

Protokol obdržíte ihned po provedení prohlídky, poté ještě v elektronické podobě spolu s fotodokumentací.

Kdy platím za poskytnutou službu?

Za naší službu platíte až po jejím provedení a to v hotovosti oproti vystavenému daňovému dokladu. Lze domluvit i platbu předem na účet oproti proforma faktuře.

Je nějak omezeno stáří prověřovaných automobilů?

Neprověřujeme automobily před rokem výroby 1980.

Co vše prověřujeme

Prověření automobilu obsahuje více než 80 kontrolních bodů. Mezi hlavní body patří obsáhlá technická prohídka, prověření originality, testovací jízda, výpis ze systemu AUTOTRACER, podrobná fotodokumentace, celkové zhodnocení.

Více informací

Vzorový protokol

Zde je možnost nahlédnout do vzorového kontrolního protokolu, tak jak je vystavován zákazníkům po ukončení kontroly automobilu.


Zobrazit vzorový protokol

Cena a objednávka

Cena služby je 2 500 Kč a je konečná. Obsahuje dopravu pracovníka na určené místo, kompletní prověření automobilu, výpis ze systému AUTOTRACER, kontrolní protokol se závěrečnou zprávou.

Objednat